

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Supply Voltage | 11 V |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Packaging | Tube |
| RoHS | Compliant |
| Operating Supply Voltage | 4.75 V to 11 V |
Stock: 502
Distributors
pcbx
Unit Price$12.92684
Ext.Price$12.92684
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $12.92684 | $12.92684 |
| 10 | $10.32649 | $103.26490 |
| 25 | $9.67699 | $241.92475 |
| 50 | $9.31331 | $465.66550 |
| 100 | $8.96333 | $896.33300 |
| 300 | $8.56524 | $2569.57200 |
| 500 | $8.41813 | $4209.06500 |
